Midi I-size

Midi I-size

TAKATA MIDI i-Size Plus

Fotelik zgodnie z i-Size dla dzieci o wzroście 40–105 cm (zalecany dla dzieci od pierwszego dnia życia do wieku 4 lat). Fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS można montować w samochodzie osobowym za pomocą bazy TAKATA I-SIZE BASE PLUS w pozycji tyłem i przodem do kierunku jazdy.


Fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS jest niezrównanym towarzyszem w podróży. Fotel został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby małych pasażerów od pierwszego dnia życia, do wieku około 4 lat. Dzięki zastosowaniu naszej bazy I-SIZE BASE PLUS fotelik TAKATA MIDI I-SIZE PLUS można ustawić tyłem i przodem do kierunku jazdy, oferując tym samym możliwość wszechstronnego zastosowania w samochodzie. Bezpieczne przewożenie w pozycji tyłem do kierunku jazdy jest zapewnione dla dziecka o wzroście 40–105 cm. Możliwe jest także przewożenie przodem do kierunku jazdy dzieci od wzrostu 71 cm (najwcześniej 15. miesiąc życia). Fotelik wyposażony jest w miękkie, sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych tkaniny z mikrofibry (OEKO-TEX® STANDARD 100 klasa produktu 1 i certyfikat Hohenstein „Przyjazny dla skóry”) z wysokiej jakości wyraźnym podwójnym ściegiem stębnowym w dwóch wariantach kolorystycznych.

Rygorystyczny Certyfikat Oeko-TEX 100 klasy 1, potwierdzający brak szkodliwych substancji, a nawet potencjalnie szkodliwych, nawet dla noworodka.

TAKATA AIRPADS montowane są we wszystkich fotelach dziecięcych oferowanych przez producenta. Wykonane są z połączenia odpornego na rozerwania materiału, który stosowany jest również w samochodowych poduszkach powietrznych oraz miękkiej pianki wypełnionej cząstkami powietrza. Takie rozwiązanie pozwala znacząco zredukować siłę uderzenia , która oddziałuje na ciało dziecka podczas zderzenia bocznego. Opatentowana technologia AIRPADS poprawia również komfort podróży dziecka w fotelu.